LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirrors 10737628

nr 1073 7628

WALL BRACKET MIRRORS

one pair, Louis XV-stil, late 19th century, metal, tre ljusarmar, height: 46 cm,

Ett par, Louis XV-stil, Sent 1800-tal, metall, tre ljusarmar, höjd: 46 cm

Condition: slitage, ena med något skadad spegel och lös ljusarm

3000

SEK 1500

Monday December 5 2016
at 19:01:25

3/12 16:18:01 1      Vinnande bud