LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirrors 10737628
nr 1073 7628
WALL BRACKET MIRRORS
one pair, Louis XV-stil, late 19th century, metal, tre ljusarmar, height: 46 cm,
Ett par, Louis XV-stil, Sent 1800-tal, metall, tre ljusarmar, höjd: 46 cm
Condition: slitage, ena med något skadad spegel och lös ljusarm
3000
SEK 1500
Monday December 5 2016
at 19:01:25
3/12 16:18:01